LAS Kauno skyrius

Architektų kvalifikacijos kursai 2022-01-20

Viešoji įstaiga Kauno architektūros ir urbanistikos ekspertų taryba kviečia į kvalifikacijos tobulinimo kursų paskaitą iš dviejų dalių :

  1. Kinija. Subjektyvioji architektūra“ (lektorius – Mindaugas Skrupskelis, architektas, Zhoyu – Design group kūrybos vadovas)
  2. Architektūros įstatymo komentarai ir pasiūlymai jo tobulinimui“ (lektorius – Vaidotas Kuliešius, rūmų ekspertas, Lietuvos Kultūros tarybos ekspertas).

Pirmoje paskaitos dalyje bus pristatoma Architektūros lauko evoliucija ir problematika Kinijoje. Apie patirtis projektuojant šiuolaikinėje Kinijoje. Kaip derinamas politinis, profesinis, verslo ir visuomeninis interesas. Naujas požiūris į miestų įženklinimą, projektų autorystę, paveldą, miesto ir privačias erdves.

Amtroje dalyje – Architektūros įstatymo rengimo istorija ir apžvalga, išryškinamos probleminės įstatymo vietos ir siūlymai įstatymo tobulinimui. LR Architektūros įstatymo nuostatos palyginimos su Prancūzijos architektūros įstatymo nuostatomis, išryškinant sektinas Prancūzijos AĮ nuostatas.

Seminaras skirtas statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo vadovams.  

Data: 2022 m. sausio 20  d.(ketvirtadienis) 13.00 – 15.00 val.

Organizatorius: Viešoji įstaiga Kauno architektūros ir urbanistikos ekspertų taryba (KAUET).

Kursai vyks nuotoliniu būdu.

Dalyvavimo mokestis – 15 Eur.

Užpildžius registracijos formą, mokestį iki 2022 m. sausio 18 d. imtinai reikia pervesti VšĮ KAUET (įmonės kodas 300618836) sąskaitą:

LT66 7300 0100 9701 3418 AB bankas „Swedbank“, banko kodas 73000 nurodant:

— „už 2022-01-20  KAUET kursus“;

— dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).

DĖMESIO: asmenys, užsiregistravę ir/arba mokantys mokestį po 2022 m. sausio 18 d., moka papildomą 5 Eur. administravimo mokestį.

 PASTABOS:

  1. Kursus išklausę architektai gaus 2 valandų kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus.
  2. Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto.
  3. Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
  4. Taip pat prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.
  5. Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių dalyvauti ir išklausyti kursų, prašome el. paštu vsikauet@gmail.com, informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios. Tokiu atveju dalyvio sumokėtas klausytojo mokestis bus perkeliamas į sekančius kursus, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti. Dalyviams, kurie apie savo nedalyvavimą praneš el. paštu vsikauet@gmail.com, likus mažiau nei 24 val. iki kursų pradžios, sekančiuose kursuose, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti, bus suteikiama 50 % nuolaida. Dalyviams nepranešusiems apie savo nedalyvavimo priežastį iki kursų pradžios – klausytojo mokestis kompensuojamas nebus.
  6. Dalyviams, išklausiusiems dalį kursų, bus išduodami pažymėjimai su perpus mažesniu valandų skaičiumi.
  7. Jeigu pageidaujate gauti sąskaitą faktūrą – prašome apie šį savo pageidavimą pranešti el. paštu buhalterija@laskaunas.lt
  8. Pažymėjimai išklausiusiems paskaitas bus atsiųsti el. paštu.

 

   REGISTRACIJA

Kursų programa, grafikas ir pranešimai apie kursus talpinami svetainėje www.laskaunas.lt 

Kvalifikacijos kursų programa suderinta su LR Aplinkos ministerija ir Lietuvos architektų rūmais.

Kontaktai pasiteiravimui: Jūratė Merkevičienė,  +37061611510, el. paštas: vardas: vsikauet@gmail.com

Komentavimas baigtas.