LAS Kauno skyrius

Architektų kvalifikacijos kursai 2022-05-05

Viešoji įstaiga Kauno architektūros ir urbanistikos ekspertų taryba kviečia į kvalifikacijos tobulinimo kursų  paskaitas  nuotoliniu būdu „Šiuolaikinė architektūra senajame mieste“ ir „Draugiškos miesto viešos erdvės – gatvės, skersgatviai, praėjimai“. Lektorė – Gilma Teodora Gylytė, DO ARCHITECTS steigiančioji partnerė, vyr. architektė.

Pirmoje paskaitoje: Senasis miestas įdomiausias savo daugiasluoksniškumais, netikėtomis istorijomis ir nenuspėjamais priežastingumais. Kurti senajame mieste – visų pirma įskaityti erdvinę miesto, kvartalo, kaimynijos istoriją, bandant suprasti kaip naujomis erdvėmis padėti išryškinti tai, kas jau dabar čia vertingiausia, ir tik tada – papildyti jei ko trūksta šiandienine architektūrine kalba. Apie tai papasakosiu per DO architects projektus – Senatorių pasažą, Vasario 16-osios kompleksą prie Šv.Jokūbo ir Pilypo bažnyčios ir Dainavos gatvės kampinį pastatą Vilniuje.

Antroje paskaitoje:  Žmogus suvokia miestą per pagrindines viešąsias erdves – gatves, gatveles, įvairius praėjimus, jų perimetrus ir pirmus aukštus. Būtent juose vyksta visas miesto gyvenimas. Kokios gatvės mus įkvepia mylėti kaimynystę, padeda įsiminti miestą, naudoti gatvę kaip savo kiemą? Apie gatvės turgus, pėsčiųjų šviestuvus-burbulus, juodus stulpus, žydinčius medžius, gatvės laikrodį, stebintį ir laikraštį skaitantį žmogų, visžalius krūmus papasakosiu per asmeninių kelionių įžvalgas ir DO ARCHITECTS sukurtus projektus – Naugarduko gatvę – parką, Ogmios miesto gatves ir Vilniaus Gatvių Standartą.

Seminaras skirtas statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo vadovams.

Data: 2022 m. gegužės 5 d.(ketvirtadienis ) 14.00 – 17.00 val.

Organizatorius: Viešoji įstaiga Kauno architektūros ir urbanistikos ekspertų taryba (KAUET).

Kursai vyks nuotoliniu vaizdo konferencijos būdu. Renginio dalyviui, užsiregistravus ir atlikus apmokėjimą, 2022-05-05 ryte bus atsiųsta aktuali prisijungimo nuoroda.

Dalyvavimo mokestis – 25 Eur.

Užpildžius registracijos formą, mokestį iki 2022 m. gegužės 3 d. imtinai reikia pervesti VšĮ KAUET (įmonės kodas 300618836) sąskaitą:

LT66 7300 0100 9701 3418 AB bankas „Swedbank“, banko kodas 73000 nurodant:

— „už 2022-05-05 KAUET kursus“;

— dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).

DĖMESIO: asmenys, užsiregistravę ir/arba mokantys mokestį po 2022m. gegužės 3 d., moka papildomą 5 Eur. administravimo mokestį.

 PASTABOS:

  1. Kursus išklausę architektai gaus 3 valandų kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus.
  2. Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto.
  3. Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
  4. Taip pat prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.
  5. Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių dalyvauti ir išklausyti kursų, prašome el. paštu vsikauet@gmail.com, informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios. Tokiu atveju dalyvio sumokėtas klausytojo mokestis bus perkeliamas į sekančius kursus, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti. Dalyviams, kurie apie savo nedalyvavimą praneš el. paštu vsikauet@gmail.com, likus mažiau nei 24 val. iki kursų pradžios, sekančiuose kursuose, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti, bus suteikiama 50 % nuolaida. Dalyviams nepranešusiems apie savo nedalyvavimo priežastį iki kursų pradžios – klausytojo mokestis kompensuojamas nebus.
  6. Dalyviams, išklausiusiems dalį kursų, bus išduodami pažymėjimai su perpus mažesniu valandų skaičiumi.
  7. Jeigu pageidaujate gauti sąskaitą faktūrą – prašome apie šį savo pageidavimą pranešti el. paštu buhalterija@laskaunas.lt
  8. Pažymėjimai išklausiusiems paskaitas bus atsiųsti el. paštu.

Registruotis, paspaudžiant nuorodą ir užpildžius anketą.

REGISTRACIJOS NUORODA
> https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSepCIiLDghYkTpgmqdvRXopC9j78PqRuxa6q2VKoJfOdrKf9g/viewform?usp=sf_link

Kursų programa, grafikas ir pranešimai apie kursus talpinami svetainėje www.laskaunas.lt 

Kvalifikacijos kursų programa suderinta su LR Aplinkos ministerija ir Lietuvos architektų rūmais.

Kontaktai pasiteiravimui: Jūratė Merkevičienė,  +37061611510, el. paštas: vardas: vsikauet@gmail.com

 

Komentavimas baigtas.