LAS Kauno skyrius

Architektų kvalifikacijos kursai 2023-01-18

  KVIEČIAME

į kvalifikacijos tobulinimo kursų paskaitą „Paveldas ir jo aplinka“. Lektorė – Asta Prikockienė, restauratorė, paveldosaugos specialistė, UAB „Erdvės norma“ projektų vadovė.

Tankėjantys miestų centrai ir didėjantis oficialių paveldo objektų sąrašas natūraliai sukuria įtampą tarp  galimo ir  draudžiamo, tarp būtinybės išsaugoti ir poreikio keisti.  Pasiteisinusių  ir abiems pusėms priimtinų šio ginčo sprendimo būdų nėra ir, manau, net negali būti, todėl dėl kiekvieno naujo statinio istorinėje aplinkoje vyksta aršios kovos.

Atrodytų,  ši problema atsirado tik XXa susikūrus paveldosaugos sistemai, kai visuomenė sąmoningai apsisprendė saugoti praeities palikimą. Bet ar tikrai?

Paskaitoje realių objektų pavyzdžiais bus pristatoma su kokiais iššūkiais susidurdavo statytojai  praėjusiais amžiais norėdami pakeisti įprastą ir nusistovėjusią aplinką. Ir kaip tie pasikeitimai yra vertinami dabar iš laiko distancijos.

Paskaita skirta tik statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovams

Data: 2023 m. sausio 18 d. (trečiadienis) 14.00 – 17.00 val.

Organizatorius: Viešoji įstaiga Kauno architektūros ir urbanistikos ekspertų taryba (KAUET).

Kursai vyks gyvai Kauno architektų namų salėje Vilniaus g. 22-1a.  Renginio dalyviui būtina užsiregistruoti (registracija žemiau) ir atlikti mokėjimą.

Dalyvavimo mokestis – 25 Eur.

Užpildžius registracijos formą, mokestį iki 2023 m. sausio 16 d. imtinai reikia pervesti VšĮ KAUET (įmonės kodas 300618836) sąskaitą:

LT66 7300 0100 9701 3418 AB bankas „Swedbank“, banko kodas 73000 nurodant:

— „už 2023-01-18-KAUET kursus“;

— dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).

DĖMESIO: asmenys, užsiregistravę ir/arba mokantys mokestį po 2023 m.sausio 16 d., moka papildomą 5 Eur. administravimo mokestį.

 PASTABOS:

1. Kursus išklausę architektai gaus 3 valandų kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus.

2. Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto.

3. Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.

4. Taip pat prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.

5. Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių dalyvauti ir išklausyti kursų, prašome el. paštu vsikauet@gmail.com, informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios. Tokiu atveju dalyvio sumokėtas klausytojo mokestis bus perkeliamas į sekančius kursus, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti. Dalyviams, kurie apie savo nedalyvavimą praneš el. paštu vsikauet@gmail.com, likus mažiau nei 24 val. iki kursų pradžios, sekančiuose kursuose, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti, bus suteikiama 50 % nuolaida. Dalyviams nepranešusiems apie savo nedalyvavimo priežastį iki kursų pradžios – klausytojo mokestis kompensuojamas nebus.

6. Dalyviams, išklausiusiems dalį kursų, bus išduodami pažymėjimai su perpus mažesniu valandų skaičiumi.

7. Jeigu pageidaujate gauti sąskaitą faktūrą – prašome apie šį savo pageidavimą pranešti el. paštu buhalterija@laskaunas.lt

8. Pažymėjimai išklausiusiems paskaitas bus atsiųsti el. paštu.

    REGISTRACIJA

 Kursų programa, grafikas ir pranešimai apie kursus talpinami svetainėje www.laskaunas.lt 

Kvalifikacijos kursų programa suderinta su LR Aplinkos ministerija ir Lietuvos architektų rūmais.

Kontaktai pasiteiravimui: Jūratė Merkevičienė,  +37061611510, el. paštas: vardas: vsikauet@gmail.com

Komentavimas baigtas.