LAS Kauno skyrius

KNAUF konkursas

Kviečiame architektus dalyvauti KNAUF konkurse „SAUSA STATYBA ARCHITEKTŪROJE“. Konkurso metu išrinksime ir apdovanosime geriausius 2016–2017 m. Baltijos šalių projektus, kuriuose buvo panaudotos paprastos ar sudėtingos KNAUF gipskartonio konstrukcijos.

Šių metų konkurso tema – akustika. Todėl šiemet skirsime ir papildomą nominaciją už geriausią akustikos sprendimų panaudojimą.

Konkursą užbaigsime specialiai šia tema rengiamu seminaru „Architektūra ir patalpų akustika“ bei iškilminga nugalėtojų apdovanojimų ceremonija. Seminaro vietų skaičius ribotas, todėl prašome registruotis iš anksto. Apdovanojimų renginyje kviečiami dalyvauti visi.

Sėkmingiausių projektų autorius apdovanosime premijomis:

1 vieta – 1000 EUR

2 vieta – 600 EUR

3 vieta – 300 EUR

Speciali nominacija „Akustiniai gipskartonio sprendimai“

Informacija apie anksčiau vykusius konkursus čia: https://bit.ly/2L63Bt7

KAS YRA SAUSOS STATYBOS SISTEMOS?

Tai įvairiausių formų, rūšių ir paskirties gipskartonio konstrukcijos: pertvaros, lubos, sausai įrengiamos lengvos plokščių grindys, taip pat nestandartinės konstrukcijos, dekoratyvieji elementai ir detalės, padarytos iš profilių, gipskartonio, leidžiančios kurti, formuoti ir įgyvendinti įvairias architektūrines bei interjero dizaino idėjas.

KĄ NURODYTI KONKURSO PARAIŠKOJE?

  1. Projekto pavadinimą.
  2. Objekto adresą.
  3. Projekto autoriaus vardą, pavardę ir telefono numerį.
  4. Trumpą objekto aprašą su nuotraukomis (formatai: .jpg, .tiff, .cdr, .ai, .eps; skiriamoji geba – 300 dpi).

KAIP PATEIKTI PARAIŠKĄ?

Darbus kviečiame siųsti el. paštu bojarune.vilda@knauf.lt su nuoroda „Parodai-konkursui“. Informaciją taip pat galite įrašyti į USB laikmeną ir atsiųsti adresu: UAB „Knauf“, Švitrigailos g. 11B, Vilnius, LT03228. Nepamirškite nurodyti autoriaus vardo, pavardės ir telefono numerio.

IKI KADA PATEIKTI?

Darbus ir projektus siųskite iki 2018 m. birželio 1 d.

KADA VYKS SEMINARAS IR APDOVANOJIMŲ RENGINYS?

Seminaras „Architektūra ir patalpų akustika“ bei apdovanojimų renginys vyks 2018 m. birželio 14 d. kūrybiškumo ir inovacijų centre „LinkMenų fabrikas“, Linkmenų g. 28, Vilnius. Seminaro vietų skaičius ribotas, todėl prašome registruotis iš anksto. Apdovanojimų renginyje kviečiami dalyvauti visi.

DAUGIAU INFORMACIJOS

www.knauf.lt

Konkursą organizuoja UAB „Knauf“

Komentavimas baigtas.