LAS Kauno skyrius

„Knauf“ kviečia į šešioliktąjį architektų darbų konkursą

Šį pavasarį jau šešioliktą kartą „Knauf“ apdovanos geriausius Baltijos šalyse įvykdytus architektų projektus, kuriems buvo naudojamos sausosios statybos sistemos. Tradicija tapęs konkursas „Sausoji statyba architektūroje“ kviečia architektus siųsti savo darbus, kurių geriausieji bus išrinkti ir apdovanoti ateinančių metų balandžio mėnesį.

„Per pastaruosius penkiolika metų konkursui buvo pateikta ir jame dalyvavo daugiau kaip 500 skirtingų architektų darbų, kuriuose kasmet vis labiau ryškėjo kompozicinė darna bei laiko išbandytų erdvių proporcijų naudojimas. Džiaugiamės, kad šis konkursas ne tik padėjo sukurti įspūdingą geriausių sausosios statybos darbų archyvą, bet ir pakeitė daugelio architektų bei statybininkų požiūrį į sausąsias sistemas“, – „Knauf“ projektų koordinatorė Vilda Bojarūnė.

Pirmą kartą konkursas „Sausoji statyba architektūroje“ buvo surengtas 1998–aisiais, tuomet buvo norima atskleisti vis platėjančias sausosios statybos galimybes, parodyti „Knauf“ produktų panaudojimo būdus architektūroje. Šiandien šis „Knauf“ konkursas – tai graži tradicija, skatinanti architektus vis labiau stengtis ir ieškoti naujų sausosios statybos panaudojimo formų.

Šiemet konkurso organizatoriai „Knauf“ architektus kviečia pateikti Baltijos šalyse įgyvendintus projektus, kuriems buvo naudojamos sausosios statybos sistemos. Savo projektus, nurodant pavadinimą, vietą, trumpą aprašą su nuotraukomis, autoriaus vardu, pavarde ir telefono numeriu, kviečiama iki 2016 m. kovo 15 d. siųsti el. paštu bojarune.vilda@knauf.lt su nuoroda „Parodai – konkursui“ arba įrašyti informaciją į kompaktinį diską ar kitokią laikmeną ir atsiųsti adresu: UAB „Knauf“, Švitrigailos g. 11B, Vilnius.

Konkurso nugalėtojas bus apdovanotas 1000 eurų premija, antrosios vietos laimėtojas – 600 eurų, trečiosios – 300 eurų. Apdovanojimai vyks 2016 m. balandžio 8 d. 19:00 val. Vilniuje.

Knauf_architektu-konkursas 201602

Komentavimas baigtas.