LAS Kauno skyrius

KNAUF seminaras „Architektūra ir patalpų akustika“

 

Kviečiame dalyvauti nemokamame seminare “Architektūra ir patalpų akustika”, kuris vyks birželio 14 d. (ketvirtadienį), 16:00 val., kūrybiškumo ir inovacijų centre „LinkMenų fabrikas“, Linkmenų g. 28, Vilniuje.

Šiame skubančiame pasaulyje žmogus nuolat ieško komforto, o gera akustika yra viena iš pagrindinių komforto sudedamųjų dalių. Kai ji gera, jos nepastebime, tačiau, esant prastai akustikai, ji iškart paveikia mūsų savijautą. Deja, mus supančio triukšmo taip greitai nepakeisime. Tačiau galime išmokti jį valdyti. Dėl to kviečiame Jus į akustikos seminarą, kurio metu dalinsimės akustinį komfortą užtikrinančių erdvių kūrimo patirtimi ir sieksime parodyti, kad kiekvienas architektas gali tapti savo projektuojamo pastato kompozitoriumi.

Seminaro metu garsūs Lietuvos ir užsienio akustikos profesionalai bei architektai atskleis visuomeninių bei gyvenamosios paskirties pastatų projektavimo patirtį ir įžvalgas, kaip įgyvendinti išskirtines architektūrines idėjas, taikant akustinius sprendimus.

Detali seminaro programa čia ARCHITEKTURA IR PATALPU AKUSTIKA_Knauf seminaro programa_06-14_LT
Pranešimai vyks anglų kalba, vertimas nenumatomas.

Po seminaro visus kviečiame dalyvauti KNAUF organizuoto konkurso SAUSA STATYBA ARCHITEKTŪROJE apdovanojimų ceremonijoje ir vakarinėje renginio dalyje.

Jūsų patogumui seminaro dieną bus užsakytas autobusas Kaunas – Vilnius – Kaunas kuris Jus nemokamai veš į/iš renginio vietos. Išvykstama nuo Kauno pilies.

Seminaras nemokamas, apie dalyvavimą prašome informuoti iš anksto. el. paštu bojarune.vilda@knauf.lt arba tel. +370 655 97 720.

Esate architektas ar projektuotojas ir dar neužregistravote savo projekto į konkursą? Liko mažai laiko! Daugiau informacijos, kaip tai padaryti, rasite čia: http://www.knauf.lt/apie-mus/naujienos-ir-straipsniai/naujienos/architektu-konkursas-sausa-statyba-architekturoje.html

 

Komentavimas baigtas.