LAS Kauno skyrius

Susitikimas su kūrybine grupe MIR

Iš Norvegijos į Lietuvą atvyksta kūrybinė grupė „MIR“

Nūdienos skaitmeniniame pasaulyje architektams tenka įveikti naujas užduotis, reikalaujančias vis naujų kūrėjo įgūdžių. Bendradarbiaujant su garsia kūrybine grupe „MIR“, kurios vizualizacijos stebina unikalumu ir kokybe, VDA Kauno dailės fakultete rengiamas apvalusis stalas su Kauno architektų bendruomene.

Kiekviena diena mes susiduriame su tūkstančiais įvairiausių paveikslėlių. Egzistuoja daugybe technologijų jiems sukurti ir daugybė šias technologijas puikiai įvaldžiusių profesionalų. Kas dar gali nustebinti ir paliesti širdį, kai viskas jau matyta? Kaip išsiskirti, kai konkuruoji su visu pasauliu? Tai pagrindinė vizualizacijų meistrų grupės “MIR” misija.

Geri įgūdžiai dirbant su trimačio modeliavimo ir vizualizavimo programomis yra būtini, bet ne jie pelnė pasaulinį dėmesį mažai kūrybinei grupei iš Norvegijos. Be išradingumo, smalsumo, žinių siekio ir meilės vizualizacija ir liks paprasčiausiu modeliavimo ir renderinimo įgūdžiu įrodymu, kurį pamiršime vos pamatę. „MIR“ vizualizacijos yra unikalios ir palieka neišdildomą ispūdį. Su jais bendradarbiauti renkasi žymiausi pasaulio architektai. Jų inovatyvumas atsiveria subtilioje tradicinio meno, architektūros, fotografijos, filmo dermėje.

Pasidalinti patirtimi ir pabendrauti 2017 m. gegužės 29 d., pirmadienį, 15 val. maloniai kviečiami būsimieji architektai ir architektai profesionalai. Apskritojo stalo diskusija vyks Vilniaus dailės akademijos Kauno dailės fakulteto bibliotekoje, esančioje Muitinės g. 2, II aukšte (patekti į patalpas per pakeliamus vartus nuo Vytauto bažnyčios pusės).

Projektas dalinai remiamas Lietuvos kultūros tarybos ir LR kultūros ministerijos.

Komentavimas baigtas.