LAS Kauno skyrius

Architektų kvalifikacijos kursai 2020-06-25

Kviečiame architektus į pirmąją paskaitą „Vilniaus miesto Bendrasis planas 2030 – naujos bendrųjų planų kartos iššūkiai. Besitraukiantys Lietuvos miestai – iššūkiai ir galimybės“, kuriuos ves Vilniaus m. vyriausias architektas, Miesto plėtros departamento direktorius Mindaugas Pakalnis. Pirmoje šių kursų dalyje bus aptariamos Vilniaus trečiosios kartos bendrojo plano rengimo priežastys ir patirtys. Antroje bus pristatyti mažųjų Lietuvos miestų raidos scenarijai galiojančiame ir naujai rengiamame LR bendrajame plane.      

Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams.

Data: 2020 m. birželio 25 d. (ketvirtadienis) 14.00 val.

Kursai vyks Kauno architektų namuose, Parodų ir konferencijų salėje III-me aukšte, Vilniaus g. 22-1A, 44280 Kaunas.

Organizatorius: Viešoji įstaiga Kauno architektūros ir urbanistikos ekspertų taryba (KAUET).

Dalyvavimo mokestis – 25 Eur.

Užpildžius registracijos formą, mokestį iki 2020 m. birželio 23 d. imtinai reikia pervesti VšĮ KAUET (įmonės kodas 300618836) sąskaitą:

LT667300010097013418 AB bankas „Swedbank“, banko kodas 73000 nurodant:

— „už 2020-06-25 KAUET kursus“;

— dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).

DĖMESIO: asmenys, užsiregistravę ir/arba mokantys mokestį po 2020 m. birželio 23 d., moka papildomą 10 Eur. administravimo mokestį.

PASTABOS:

 1. Kursus išklausę architektai gaus 3 valandų kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus. Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo sričių vadovams
 2. Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto.
 3. Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
 4. Taip pat prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.
 5. Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių dalyvauti ir išklausyti kursų, prašome el. paštu vsikauet@gmail.com informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios. Tokiu atveju dalyvio sumokėtas klausytojo mokestis bus perkeliamas į sekančius kursus, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti. Dalyviams, kurie apie savo nedalyvavimą praneš el. paštu vsikauet@gmail.com likus mažiau nei 24 val. iki kursų pradžios, sekančiuose kursuose, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti, bus suteikiama 50 % nuolaida. Dalyviams  nepranešusiems apie savo nedalyvavimo priežastį iki kursų pradžios – klausytojo mokestis kompensuojamas nebus.
 6. Dalyviams, išklausiusiems dalį kursų, bus išduodami pažymėjimai su perpus mažesniu valandų skaičiumi.
 7. Jeigu pageidaujate gauti sąskaitą išankstiniam mokėjimui ir už kursus mokėti po to kai kartu su kursų pažymėjimu gausite sąskaitą faktūrą – prašome apie šį savo pageidavimą pranešti el. paštu vsikauet@gmail.com

   

  REGISTRACIJA

  Kilus klausimams skambinti:  Jūratė Merkevičienė, mob. tel. +37061611510, www.laskaunas.lt

 

Komentavimas baigtas.