LAS Kauno skyrius

Architektų kvalifikacijos kursai Kaune 2020-09-10

Viešoji įstaiga Kauno architektūros ir urbanistikos ekspertų taryba kviečia į kvalifikacijos tobulinimo kursus “Paveldo pastatų tyrimai – kas tai yra ir kam reikalinga. Skirtingų laikotarpių paveldo pastatų tvarkybos problemos ”,  kurią skaitys paveldosaugos specialistė Asta Prikockienė. Paskaita  skiriama bendrai pažinčiai su architektūriniais tyrimais. Bus aptariama Lietuvoje atliekamų architektūrinių tyrimų samprata, pristatomi tikslai, supažindinama su  rūšimis ir  rezultatais. Tam pasitarnauja patys įvairiausi tyrimai: istoriniai, polichrominiai, archeologiniai, konstrukcijų, menotyriniai ir architektūriniai. Paskaitos metu bus pristatomi konkrečiuose objektuose (Kauno šv. Jurgio konvente, pastate Vilniaus g. 10 Kaune, Raguvėlės dvaro rūmuose Anykščių rajone, Abramavičių rūmuose Vilniuje, Daugirdo viešbutyje Kaune, pastate Muitinės 1 Kaune, Kauno VI forte) vykdytų architektūrinių tyrimų eiga, metodika, atradimai ir rezultatai. Bus nagrinėjamos įvairių laikotarpių pastatuose tvarkybos darbų metu iškylančios problemos. Iliustruojant konkrečiais pavyzdžiais pristatomos tvarkybos darbų rūšys, sprendimo būdai ir jų pasirinkimo motyvacija.

Lietuvos valstybės Kultūros vertybių registre įregistruota virš 16 000 nekilnojamojo kultūros paveldo objektų (pavieniai ir kompleksiniai objektai bei kultūros paveldo vietovės – archeologijos, urbanistikos ir architektūros vertybės). Šis registras nuolat tikslinamas ir pildomas naujais objektais. Žmonėms, nesusidūrusiems su paveldo pastatais, dažnai atrodo, kad visi jie yra tiesiog seni statiniai. Tačiau realybėje kiekvienas laikotarpis turi savų išskirtinių bruožų, naudotų medžiagų ir technologijų. Todėl skirtingo amžiaus objektams turėtų būti taikomi skirtingi tvarkybos būdai.

Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovams.

Data: 2020 rugsėjo 10 d. (ketvirtadienį) 14.00 – 17.00 val. su kavos pertraukėle.

Kursai vyks Kauno architektų namuose, Parodų ir konferencijų salėje III-me aukšte, Vilniaus g. 22-1A, 44280 Kaunas.

Organizatorius: Viešoji įstaiga Kauno architektūros ir urbanistikos ekspertų taryba (KAUET).

Dalyvavimo mokestis – 20 Eur.

Užpildžius registracijos formą, mokestį iki 2020 m. rugsėjo 8 d. imtinai reikia pervesti VšĮ KAUET (įmonės kodas 300618836) sąskaitą:

LT66 7300 0100 9701 3418 AB bankas „Swedbank“, banko kodas 73000 nurodant:

— „už 2020-09-10 KAUET kursus“;

— dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).

DĖMESIO: asmenys, užsiregistravę ir/arba mokantys mokestį po 2020 m. rugsėjo 8 d., moka papildomą 5 Eur. administravimo mokestį.

 PASTABOS:

  1. Kursus išklausę architektai gaus 3 valandų kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus. Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovams.
  2. Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto.
  3. Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
  4. Taip pat prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.
  5. Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių dalyvauti ir išklausyti kursų, prašome el. paštu vsikauet@gmail.com, informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios. Tokiu atveju dalyvio sumokėtas klausytojo mokestis bus perkeliamas į sekančius kursus, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti. Dalyviams, kurie apie savo nedalyvavimą praneš el. paštu vsikauet@gmail.com, likus mažiau nei 24 val. iki kursų pradžios, sekančiuose kursuose, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti, bus suteikiama 50 % nuolaida. Dalyviams nepranešusiems apie savo nedalyvavimo priežastį iki kursų pradžios – klausytojo mokestis kompensuojamas nebus.
  6. Dalyviams, išklausiusiems dalį kursų, bus išduodami pažymėjimai su perpus mažesniu valandų skaičiumi.
  7. Jeigu pageidaujate gauti sąskaitą išankstiniam mokėjimui ir už kursus mokėti po to kai kartu su kursų pažymėjimu gausite sąskaitą faktūrą – prašome apie šį savo pageidavimą pranešti el. paštu vsikauet@gmail.com,

 

   REGISTRACIJA

Kontaktai pasiteiravimui: Jūratė Merkevičienė,  +37061611510, el. paštas: vardas: vsikauet@gmail.com

 

Komentavimas baigtas.