LAS Kauno skyrius

ARCHITEKTŲ KVALIFIKACIJOS KURSAI 2020-11-19

Viešoji įstaiga Kauno architektūros ir urbanistikos ekspertų taryba kviečia į kvalifikacijos tobulinimo kursų paskaitą nuotoliniu būdu „ ŽYDROJO PERIODO“ YPATYBĖS SAVIVALDYBIŲ VERTINIMO TARYBOSE (VERTINGŲJŲ SAVYBIŲ POŽYMIŲ TURINČIŲ STATINIŲ SAUGOJIMO YPATYBĖS).

Lektorė – paveldosaugos ekspertė, Vilniaus m. NKPV vertinimo tarybos narė Irena Kliobavičiūtė.

Paskaita dabar, kai griaunami istoriniai pastatai, esantys  paveldo zonoje, pvz. Perkūno al. 11 Kaune,  itin aktuali. Klausytojai bus supažindinami su Nekilnojamojo kultūros paveldo apskaita, jos struktūra ir hierarchija, sandara; nekilnojamųjų vertybių pradine apsauga; NKPAĮ naudojamų sąvokų, susietų su apskaita definicijomis; skelbimo saugomais procedūra; Kultūros paveldo objektų ir vietovių teritorijų, apsaugos zonų bei pozonių nustatymo principais; Nekilnojamojo kultūros paveldo vertinimo tarybų veiklos turiniu, galiomis, hierarchija. Supažindinama su Kultūros vertybių registru, jo turiniu, formavimo principais. Suteikiamos praktines žinios kaip rasti, suprasti ir profesionaliai naudotis NKVR duomenimis projektavimo veikloje (remiantis pavienio objekto, komplekso ir vietovės aktų pavyzdžiais). 

Kursai skirti teritorijų planavimo ir statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovams.  

Data: 2020 lapkričio 19 d. (ketvirtadienį) 15.00 – 17.00 val..

Organizatorius: Viešoji įstaiga Kauno architektūros ir urbanistikos ekspertų taryba (KAUET).

Kursai vyks nuotoliniu būdu.

Dalyvavimo mokestis – 15 Eur.

Užpildžius registracijos formą, mokestį iki 2020 m. lapkričio 17 d. imtinai reikia pervesti VšĮ KAUET (įmonės kodas 300618836) sąskaitą:

LT66 7300 0100 9701 3418 AB bankas „Swedbank“, banko kodas 73000 nurodant:

— „už 2020-11-19  KAUET kursus“;

— dalyvio vardą ir pavardę (vardus ir pavardes, jei mokama už kelis dalyvius).

DĖMESIO: asmenys, užsiregistravę ir/arba mokantys mokestį po 2020 m. lapkričio 17 d., moka papildomą 5 Eur. administravimo mokestį.

 PASTABOS:

  1. Kursus išklausę architektai gaus 2 valandų kvalifikacijos tobulinimo kursų išklausymą patvirtinančius pažymėjimus. Kursai skirti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių ir teritorijų planavimo vadovams.
  2. Kursuose dalyvauti galima tik užsiregistravus iš anksto.
  3. Prašome pildyti registracijos formą lietuviškomis raidėmis, nes pagal Jūsų pateiktus duomenis yra išrašomi dalyvavimo kursuose pažymėjimai.
  4. Taip pat prašome atidžiai įrašyti mokėtojo duomenis, nes remiantis jais bus išrašomos sąskaitos faktūros.
  5. Dalyvių, užsiregistravusių, bet dėl pasikeitusių aplinkybių negalinčių dalyvauti ir išklausyti kursų, prašome el. paštu vsikauet@gmail.com, informuoti apie šias aplinkybes ne vėliau kaip likus 24 val. iki kursų pradžios. Tokiu atveju dalyvio sumokėtas klausytojo mokestis bus perkeliamas į sekančius kursus, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti. Dalyviams, kurie apie savo nedalyvavimą praneš el. paštu vsikauet@gmail.com, likus mažiau nei 24 val. iki kursų pradžios, sekančiuose kursuose, kuriuose dalyvis pageidaus dalyvauti, bus suteikiama 50 % nuolaida. Dalyviams nepranešusiems apie savo nedalyvavimo priežastį iki kursų pradžios – klausytojo mokestis kompensuojamas nebus.
  6. Dalyviams, išklausiusiems dalį kursų, bus išduodami pažymėjimai su perpus mažesniu valandų skaičiumi.
  7. Jeigu pageidaujate gauti sąskaitą išankstiniam mokėjimui ir už kursus mokėti po to kai kartu su kursų pažymėjimu gausite sąskaitą faktūrą – prašome apie šį savo pageidavimą pranešti el. paštu vsikauet@gmail.com,

 

REGISTRACIJA

Kontaktai pasiteiravimui: Jūratė Merkevičienė,  +37061611510, el. paštas: vardas: vsikauet@gmail.com

Komentavimas baigtas.