LAS Kauno skyrius

Dizaino projektas 5×5®

ATVIRAS KVIETIMAS įmonėms ir organizacijoms

5X5 ®  Dizainas + Verslas

5X5_exposure_2

ATVIRAS KVIETIMAS įmonėms ir organizacijoms

5X5 ®  Dizainas + Verslas

Planuojate į rinką paleisti naujus produktus ar paslaugas?  Ieškote įkvėpimo, kaip nustebinti savo verslo ar veiklos sektorių naujovėmis? O gal jūsų verslas ar veikla nukentėjo nuo pandemijos ir ieškote naujo postūmio, išeinant iš sąstingio? Flandrijos vyriausybė ir Kaunåas 2022 suteikia unikalią galimybę.

Lietuvos architektų sąjungos (LAS) Kauno skyrius  kartu su Flandrijos (Belgija) partneriais “Designregio Kortrijk” ir Kaunas 2022 kviečia įmones bei organizacijas pasinaudoti unikalia galimybe vienerius metus dirbant kartu su dizaineriais vystyti naujus ir tobulinti jau esamus produktus, paslaugas ar procesus.   

Flandrijos kompanijos “Designregio Kortrijk” programa „5X5®“ siūlo 5 atrinktoms įmonėms ar organizacijoms dirbti kartu su dviem dizaineriais pagal specialiai sukurtą, licenzijuotą ir jau sėkmingai išbandytą 12 žinsgnių metodą.

Tik šį kartą ir tik Flandrijos vyriausybės dėka dviejų dizainerių 12 mėnesių darbas įmonėms ir organizacijoms bus pilnai kompensuotas.  Sukurtus rezultatus planuojama pristatyti ir viešinti Kauno Dizaino festivalio metu Kaunas Europos kultūros sostinės 2022 metais bei tarptautiniais Kortreiko “Biennale Interieur” organizatorių kanalais.

Flandrijos kompanijos “Designregio Kortrijk vzw” programa (ir prekės ženklas) „5X5®“ sėkmingai veikia jau daugiau nei 15 metų. Nuo 2005 m. Beniliukse ją pritaikė arti 80 įvairiose srityse veikiančių įmonių: nuo baldų pramonės, medicinos prietaisų gamintojų, švietimo įstaigų ir IT kompanijų.

Kviečiame susidomėjusius verslo, įmonių, organizacijų atstovus registruotis į š.m. gegužės 6 d. 10.30 val. vyksiančią virtualią informacinę sesiją, kurios metu atsakysime į visus Jums kylančius klausimus. Susitikime dalyvaus 5×5® organizatoriai iš Flandrijos Stijn Debaillie ir Stan Dewaele.

Lietuvos architektų sąjungos (LAS) Kauno skyrius, “Designregio Kaunas” ir Kaunas 2022 prisideda prie projekto vystymo, kuruoja bei remia visą procesą nuo pat projekto pradžios iki galutinio produkto ar paslaugos pristatymo. Projektas įgyvendinamas bendradarbiaujant su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmais ir Lietuvos dizaino asociacija.

REGISTRACIJA čia:

https://forms.gle/T5RVo14VSbQkJps86

 Daugiau informacijos apie sėkmingas patirtis ir rezultatus, bendradarbystės projektus rasite:

https://www.5×5.design

https://kaunas2022.eu/2020/12/08/kortreiko-ir-kauno-miestai-tampa-kurybiniais-partneriais/

 Kontaktai:

+370 699 16940 / 5x5Kaunas@gmail.com 5X5X5 projecten

 

 

 

 

Komentavimas baigtas.