LAS Kauno skyrius

KNAUF seminarai

KNAUF kviečia statybų ir architektūros profesionalus į nemokamus seminarus

Šį vasarį KNAUF statybų ekspertai didžiuosiuose Lietuvos miestuose rengs nemokamus seminarus. Kiekviename iš penkių seminarų bus pristatytos naujausios gipso naudojimo statybose galimybės, dalyviai turės progą sužinoti, kaip geriausiai naudoti skirtingas statybines medžiagas bei spręsti projektuose kylančias problemas, susijusias su garso izoliacija bei hidroizoliacija.

„Statybų ir architektūros sektorius nuolat keičiasi ir tobulėja. Norėdami neatsilikti nuo statybų naujovių, šių sričių ekspertai turi nuolat sekti rinkos naujoves, kad savo klientams galėtų pasiūlyti geriausius sprendimus. Tai suprasdami jau ne pirmus metus didžiuosiuose Lietuvos miestuose rengiame nemokamus seminarus, kurių metu ne tik pristatome rinkos naujoves, bet ir konsultuojame specialistus, atsakome į kylančius klausimus“, – sako „Knauf“ techninio skyriaus vadovė Vilda Bojarūnė.

Pasak V. Bojarūnės, seminarai rengiami ne pirmus metus, nes pastebima akivaizdi jų nauda – visada susirenka daugybė statybos ir architektūros profesionalų, kurie džiaugiasi seminaruose gautomis žiniomis, kurias gali pritaikyti praktikoje ir pasiekti geresnių rezultatų.

Šiemet seminarai išskirtiniai, mat kur kas didesnis dėmesys bus skiriamas konsultacijoms – KNAUF ekspertai į dalyvių klausimus atsakinės ne tik po pranešimų, bet ir valandą prieš seminarus. Kiekviename seminare bus pristatomos trys temos: gipskartonio konstrukcijų montavimas užtikrinant garso izoliaciją; kokybiškos hidroizoliacijos įrengimas voniose, terasose ir balkonuose; gipso naudojimo statybose galimybės. Be to, kiekvienas seminaro dalyvis gaus dalyvavimą įrodantį sertifikatą.

 Seminarai vyks:

  • 2016 m. vasario 3 d., trečiadienį, Klaipėdoje (viešbutis „Amberton Klaipėda“, Naujojo Sodo g. 1C, Klaipėda).
  • 2016 m. vasario 4 d., ketvirtadienį, Šiauliuose (Šiaulių arena, 4 aukštas, J. Jablonskio g. 16, Šiauliai. Įėjimas į areną per VIP įėjimą).
  • 2016 m. vasario 9 d., antradienį, Panevėžyje (viešbutis „Šermutas“, Panevėžio Aplinkelio g. 5, Šilagalio kaimas, Panevėžio seniūnija).
  • 2016 m. vasario 10 d., trečiadienį, Kaune („BLC – verslo lyderių centras“, konferencijų salė „Elipsė“, K. Donelaičio g. 62 / V. Putvinskio g. 53, Kaunas).
  • 2016 m. vasario 11 d., ketvirtadienį, Vilniuje (Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“, 2 salė, Laisvės pr. 5, Vilnius).

 

Visus norinčius kviečiame registruotis el. paštu info@knauf.lt arba tel. +370 5 213 2222. Registruodamiesi elektroniniu paštu būtinai nurodykite miestą, kurio seminare dalyvausite, savo vardą, pavardę bei el. pašto adresą arba telefono numerį.

 Daugiau: www.knauf.lt

 

 

Komentavimas baigtas.