LAS Kauno skyrius

Aktuali naujienaKaunas – Europos kultūros sostinė 2022

Skelbiame Virginijos Vitkienės, projekto „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“  rengimo vadovės laišką.

Jau virš metų Kaune iniciatyvinė kūrybininkų grupė, analizuodama tarptautines patirtis ir vietos poreikius bei galimybes, generuoja ambicingos paraiškos ir projekto „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ idėjas.
Kauno kultūros bendruomenė pritarė programos pavadinimui, šaukiniui ir krypčiai „Contemporary Capital“ / „Šiuolaikinė sostinė“.
Pavadinimu atsispiriama nuo istoriškai nulemto ir Kauno miesto sinonimu tapusio „laikinosios sostinės“ pavadinimo, bet žengiama toliau, teigiant, jog pozityvioji miesto tapatybė neužstrigo praėjusiajame šimtmetyje – ją kuriame dabar. Plačiau:
http://www.kaunas.lt/index.php?3455637050

Šis kvietimas – tai kreipimasis į kiekvieną asmeniškai teikti idėjas, pasiūlymus, pasidalinti patirtimi, kontaktais, kad kartu sukurtume 2022 metų renginių programą, įtrauksiančią visą miesto bendruomenę ir  pritrauksiančią tarptautinį dėmesį. 2022 metais vienas Lietuvos miestas taps Europos kultūros sostine. Tikime, jog tai – pozityvaus pasikeitimo galimybė mūsų miestui, regionui, visai Lietuvai. Paraiškos terminas – 2016 m. gegužės mėnuo. Programą turime suformuoti š.m. lapkričio – 2016 m. vasario mėnesiais, todėl kiekvieno suinteresuotumas, kritika, patarimai ir indėlis į programą yra itin vertingi, svarbūs ir laukiami. Programą rengimą koordinuoja Virginija Vitkienė ir Ana Čižauskienė (Kauno kultūros centras). Surinkę Jūsų pasiūlymus, juos grupuosime ir kviesime į susitikimus, atvyksime į jūsų institucijas diskusijoms. Rengsime dar keletą viešų susitikimų. Spalio 6 d. susitikime pristatyta medžiaga (programos tikslai EKSo_tikslai_kryptys ir sėkmingos paraiškos pavyzdys EKS_paraiskos_specifika_rengimas) bei klausimynas (Ideju_lietus_klausimai_KEKS_2022), kurį kviečiame užpildyti vėliausiai iki lapkričio 9 d. Norime atkreipti dėmesį, jog šis klausimynas nėra konkursas. Tai – mūsų visų indėlis į idėjų banką. Jūsų patirtis ir pasiūlymai labai svarbūs braižant bendrą šio didžiulio renginio žemėlapį. Įsigilinę į visus pasiūlymus, mes juos grupuosime, kviesime po kelis operatorius ir pavienius asmenis, turinčius panašių interesų ir idėjų, tęsti diskusijas grupėse. Pasiūlymus gali teikti ir organizacijos ir pavieniai asmenys. Klausimynas – orientacinis, jūs galite teikti papildomos informacijos, patys užduoti klausimų. Prašome kvietimu pasidalinti su asmenimis, kurie, jūsų manymu, gali būti  šios idėjos komunikacijos, sklaidos partneriai, įgyvendinimo operatoriai, patarėjai.
Dėkojame už bendradarbiavimą!
Rašykite, skambinkite, kvieskite asmeniniam pokalbiui.
Šiltai,
Virginija Vitkienė
+37061256171 org@kaunas2022.lt  

Komentavimas baigtas.