LAS Kauno skyrius

Sodininkų g. 2 Kaune konkursui pateikti 3 darbai

TERITORIJOS SODININKŲ G. 2 KAUNE URBANISTINIO IR ARCHITEKTŪRINIO PROJEKTO KONKURSUI pateikti 3 darbai.

Kviestinį kokursą vykdo  Lietuvos architektų sąjungos Kauno skyrius kartu su UAB „BT valda“, būsimu teritorijos vystytoju.  

Teritorija yra Kauno miesto Aleksoto seniūnijoje, Fredoje. Planuojamo Botanikos kvartalo sklypo bendras plotas – 24697 kvadratiniai metrai. Iš pietų sklypas ribojasi su Sodininkų, iš rytų – su J. Pabrėžos gatve, iš vakarų ir šiaurės – su skypu Ž. E. Žilibero g. 6 (Botanikos sodu).

Konkurso tikslas – rasti tinkamiausią urbanistinį ir architektūrinį sprendimą Botanikos kvartalo išvystymui, t.y. atrinkti geriausius, racionaliausius ir efektyviausius planuojamos teritorijos funkcinius sprendinius bei labiausiai prie aplinkos derančią, tačiau kartu savitą ir originalios meninės išraiškos architektūrinę urbanistinę  idėją.

Dalyvauti konkurse buvo pakviesti penki architektų kolektyvai. Konkursui pateiktus sprendinius vertins vertinimo komisija, kurią sudaro užsakovo deleguoti atstovai – Mindaugas Veselis, (UAB „BT Valda“ generalinis direktorius), Kęstutis Ščevinskas, (Projektų vadovas), Ieva Meilutė (NT brokerė) ir architektai Edgaras Neniškis, Nerijus Stanionis, Rymantė Gudienė, Gilma Teodora Gylytė, Nerijus Valatkevičius.
Projektus recenzuos – Rimgaudas Miliukštis ir Ignas Uogintas

Prizinis fondas: Kviestiniai konkurso dalyviai gauna po 4000 eurų. Užsakovas vykdys derybas su Konkurso Dalyviais dėl tolimesnio Projekto įgyvendinimo rengiant Botanikos kvartalui šiuo metu galiojančio detaliojo plano keitimą ar koregavimą bei Projekto sprendinius įgyvendinantį techninį projektą ir atliekant kitus susijusius veiksmus. 

Konkursui pateikti darbai eksponuojami Architektų namuose, Vilniaus g. 22-1A, Kaune, galimybė susipažinti – nuo lapkričio 17 d. darbo dienomis, darbo valandomis: 09-17 val.

Konkurso darbai:

 1. Darbas BOTANISTAS
  Aiškinamasis raštas:
  BOTANISTAS_AR
  Planšetai:

 2. Darbas SO DU
  Aiškinamasis raštas
  SO DU_AR
  Planšetai:

 3. Darbas FREiDA
  Aiškinamasis raštas:
  FREiDA_AR
  Planšetai

Komentavimas baigtas.